GraphQL (8.x-3.0-alpha7) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Version
ca: Versió

en: Import
ca: Importa

en: Back
ca: Enrere

en: Field
ca: Camp

en: Default
ca: Per defecte

en: Update
ca: Actualitza

en: Create
ca: Crea

en: Fields
ca: Camps

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Query
ca: Consulta

en: Entity
ca: Entitat

en: Alias
ca: Àlies

en: About
ca: Detalls

en: No file was uploaded.
ca: No s'ha pujat cap fitxer.

en: All field aliases must be unique
ca: Tots els àlies de camp han de ser únics

en: Alias for @id
ca: Àlies per @id

en: Raw output for @id
ca: Sortida sense filtrar per @id
