GraphQL (8.x-3.0-alpha7) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: Import
da: Importér

en: Back
da: Tilbage

en: Field
da: Felt

en: Default
da: Standard

en: Update
da: Opdatér

en: Create
da: Opret

en: Fields
da: Felter

en: Provider
da: Udbyder

en: Query
da: Forespørgsel

en: About
da: Om

en: Inspect
da: Inspicér

en: Raw output
da: Råt output

en: You have no fields. Add some to your view.
da: Du har ingen felter. Tilføj nogle til dit view.

en: The machine-readable name must contain only letters, numbers, dashes and underscores.
da: Det maskinlæsbare navn må kun indeholde bogstaver, tal, bindestreger og understregninger.

en: All field aliases must be unique
da: Alle feltaliaser skal være unikke

en: Use entities as row data.
da: Brug entities som rækkedata.

en: Use fields as row data.
da: Brug felter som rækkedata.

en: Raw output for @id
da: Råt output for @id
