GraphQL (8.x-3.0-alpha7) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Version
eo: Versio

en: Import
eo: Importu

en: Field
eo: Kampo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Create
eo: Kreu

en: Fields
eo: Kampoj

en: Provider
eo: Provizanto

en: Alias
eo: Kromnomo
