GraphQL (8.x-3.0-alpha7) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Version
fi: Versio

en: Import
fi: Tuo

en: Back
fi: Takaisin

en: Field
fi: Kenttä

en: Default
fi: Oletus

en: Update
fi: Päivitys

en: Create
fi: Luo

en: Fields
fi: Kentät

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Query
fi: Kysely

en: Entity
fi: Entiteetti

en: About
fi: Tietoja

en: Entity bundles
fi: Kohteet

en: Raw output
fi: Raakatuloste

en: You have no fields. Add some to your view.
fi: Sinulla ei ole kenttiä. Lisää joitakin näkymääsi.

en: The machine-readable name must contain only letters, numbers, dashes and underscores.
fi: Koneluettava nimi voi sisältää ainoastaan kirjaimia, numeroita, väliviivoja ja alaviivoja.

en: All field aliases must be unique
fi: Kaikkien kenttäaliaksien on oltava yksilöllisiä

en: Use entities as row data.
fi: Käytä entiteettejä rivitietona.

en: Use fields as row data.
fi: Käytä kenttiä rivitietona.

en: Alias for @id
fi: Alias ID:lle @id

en: Raw output for @id
fi: Raakatulos ID:lle @id
