GraphQL (8.x-3.0-alpha7) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Version
hr: Inačica

en: Import
hr: Uvezi

en: Back
hr: Natrag

en: Field
hr: Polje

en: Default
hr: Zadano

en: Update
hr: Osvježi

en: Create
hr: Stvori

en: Fields
hr: Polja

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Alias
hr: Nadimak

en: About
hr: Opis
