GraphQL (8.x-3.0-alpha7) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Version
ku: وەشان

en: Import
ku: هاوردن

en: Field
ku: خانە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Create
ku: درووستکردن

en: Alias
ku: نازناو

en: About
ku: دەربارە
