GraphQL (8.x-3.0-alpha7) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Version
lt: Versija

en: Import
lt: Importuoti

en: Back
lt: Atgal

en: Field
lt: Laukelis

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Create
lt: Kurti

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Query
lt: Užklausa

en: Entity
lt: Esybė

en: Alias
lt: Pervadinimas

en: About
lt: Apie
