GraphQL (8.x-3.0-alpha7) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Version
lv: Versija

en: Import
lv: Importēt

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Field
lv: Lauks

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Create
lv: Izveidot

en: Fields
lv: Lauki

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Query
lv: Vaicājums

en: Entity
lv: Entītija

en: Alias
lv: Aizstājvārds

en: About
lv: Par
