GraphQL (8.x-3.0-alpha7) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Import
mr: आयात

en: Back
mr: मागे

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Update
mr: अपडेट

en: Provider
mr: प्रदाता
