GraphQL (8.x-3.0-alpha7) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Import
ps: واردول

en: Default
ps: تلواله

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Query
ps: پوښتنه

en: Alias
ps: پورنوم

en: About
ps: په اړه
