GraphQL (8.x-3.0-alpha7) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Version
sk: Verzia

en: Import
sk: Importovať

en: Back
sk: Späť

en: Field
sk: Pole

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Fields
sk: Polia

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Query
sk: Dotaz

en: Entity
sk: Entita

en: About
sk: Informácie o
