GraphQL (8.x-3.0-alpha7) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Create
ug: قۇرۇش

en: About
ug: ھەققىدە
