GraphQL (8.x-3.0-alpha7) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Version
ur: ورژن

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Back
ur: واپس

en: Field
ur: فیلڈ

en: Default
ur: طے شدہ

en: Update
ur: تجدید

en: Provider
ur: سہولت کار
