GraphQL (8.x-3.0-alpha7) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Operations
vi: Thao tác

en: Version
vi: Phiên bản

en: Import
vi: Nhập vào

en: Back
vi: Trở lại

en: Field
vi: Trường

en: Default
vi: Mặc định

en: Update
vi: Cập nhật

en: Create
vi: Tạo

en: Fields
vi: Các trường

en: Provider
vi: Nhà cung cấp

en: Query
vi: Truy vấn

en: Alias
vi: Tên giả

en: About
vi: Giới thiệu

en: Inspect
vi: Xem xét
