GraphQL (8.x-3.0-alpha8) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Version
ar: النسخة

en: Import
ar: استيراد

en: Back
ar: رجوع

en: Field
ar: الحقل

en: Default
ar: الافتراضي

en: Update
ar: تحديث

en: Create
ar: أنشئ

en: Fields
ar: الحقول

en: Provider
ar: المزود

en: Query
ar: استفسار

en: Entity
ar: الكيان

en: Alias
ar: البديل

en: About
ar: حول
