GraphQL (8.x-3.0-alpha8) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Version
ast: Versión

en: Import
ast: Importar

en: Field
ast: Campu

en: Default
ast: Predefiníu

en: Update
ast: Anovar

en: Create
ast: Crear
