GraphQL (8.x-3.0-alpha8) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Version
be: Версія

en: Import
be: Імпарт

en: Back
be: Назад

en: Field
be: Поле

en: Default
be: Прадвызначана

en: Update
be: Абнавіць

en: Create
be: Стварыць

en: Fields
be: Палі

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Entity
be: Сутнасць

en: Schema
be: Схема

en: Alias
be: Аліас

en: About
be: Аб
