GraphQL (8.x-3.0-alpha8) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Version
bs: Verzija

en: Import
bs: Uvezi

en: Field
bs: Polje

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Fields
bs: Polja

en: Query
bs: Upit

en: Alias
bs: Pseudonim
