GraphQL (8.x-3.0-alpha8) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Version
he: גירסה

en: Import
he: יבוא

en: Back
he: אחורה

en: Field
he: שדה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Update
he: עדכון

en: Create
he: יצירה

en: Fields
he: שדות

en: Provider
he: ספק

en: Query
he: שאילתה

en: Entity
he: יישות

en: Alias
he: מיקום

en: About
he: אודות
