GraphQL (8.x-3.0-alpha8) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Import
sl: Uvozi

en: Field
sl: Polje

en: Default
sl: Privzeto

en: Update
sl: Posodobitev

en: Alias
sl: Vzdevek

en: About
sl: O modulu
