GraphQL (8.x-3.0-alpha8) - en to uk translation catalogue (30 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Version
uk: Версія

en: Import
uk: Імпортувати

en: Back
uk: Назад

en: Field
uk: Поле

en: Default
uk: Базово

en: Update
uk: Оновити

en: Create
uk: Створити

en: Fields
uk: Поля

en: Provider
uk: Постачальник

en: Query
uk: Запит

en: Entity
uk: Сутність

en: Schema
uk: Схема

en: Alias
uk: Синонім

en: About
uk: Про модуль

en: Inspect
uk: Перевірити

en: Explorer
uk: Провідник

en: No file was uploaded.
uk: Жодного файла не було відвантажено.

en: Queries
uk: Запити

en: Entity bundles
uk: Пакети сутностей

en: Raw output
uk: Необроблене виведення

en: You have no fields. Add some to your view.
uk: Поля відсутні. Додайте поля до виду.

en: The machine-readable name must contain only letters, numbers, dashes and underscores.
uk: Машинна назва має містити лише латинські літери, цифри, дефіси та символи підкреслювання.

en: All field aliases must be unique
uk: Усі синоніми полів мають бути унікальними

en: Use entities as row data.
uk: Використовувати сутності як рядкові дані.

en: Use fields as row data.
uk: Використовувати поля як рядкові дані.

en: Alias for @id
uk: Синонім для @id

en: Raw output for @id
uk: Необроблене виведення для @id
