GraphQL (8.x-3.0-beta4) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Version
nl: Versie

en: Import
nl: Importeren

en: Back
nl: Terug

en: About
nl: Over

en: Inspect
nl: Inspecteren
