GraphQL (8.x-3.0-beta6) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Version
cs: Verze

en: Back
cs: Zpět

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Schema
cs: Schéma

en: About
cs: Popis

en: Inspect
cs: Inspekce

en: Explorer
cs: Průzkumník
