GraphQL (8.x-3.0-rc3) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Version
nn: Versjon

en: Import
nn: Importer

en: Back
nn: Attende
