GraphQL (8.x-3.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Version
am: ሥሪት

en: Import
am: አስመጣ

en: Provider
am: አቅራቢ
