GraphQL (8.x-3.5) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Version
ne: संस्करण

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: About
ne: बारेमा
