GraphQL (8.x-3.6) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Version
et: Versioon

en: Import
et: Impordi

en: Back
et: Tagasi

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Schema
et: Skeem

en: About
et: Programmist
