GraphQL (8.x-3.6) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Back
my: နောက်သို့

en: About
my: အကြောင်း
