GraphQL (8.x-3.6) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Version
th: รุ่น

en: Import
th: นำเข้า

en: Back
th: กลับ

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: About
th: เกี่ยวกับ
