GraphQL (8.x-4.10) - en to gu translation catalogue (32 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Article
gu: લેખ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Message
gu: સંદેશ

en: Name
gu: નામ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Path
gu: પાથ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Create
gu: બનાવો

en: Expanded
gu: વિસ્તૃત

en: Date format
gu: તારીખ બંધારણ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: String
gu: સ્ટ્રીંગ

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Limit
gu: મર્યાદા

en: About
gu: વિશે

en: Route
gu: માર્ગ

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ

en: Current user
gu: વર્તમાન વપરાશકર્તા

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
