GraphQL (8.x-4.10) - en to is translation catalogue (34 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Language
is: Tungumál

en: Article
is: Grein

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Servers
is: Þjónar

en: Edit
is: Breyta

en: Message
is: Skilaboð

en: Name
is: Nafn

en: Field
is: Svæði

en: Label
is: Merking

en: URL
is: vefslóð

en: Path
is: Slóð

en: Menu
is: Valmynd

en: User
is: Notandi

en: Email
is: Netfang

en: Create
is: Stofna

en: Expanded
is: Útvíkkað

en: Date format
is: Dagsetningarsnið

en: Url
is: Vefslóð

en: Published
is: Birt

en: Fields
is: Svæði

en: Conditions
is: Skilyrði

en: Caching
is: Flýtiminni

en: Owner
is: Eigandi

en: String
is: Strengur

en: Order
is: Pöntun

en: Uppercase
is: Hástafa

en: Identifier
is: Aðgreinir

en: About
is: Um
