GraphQL (8.x-4.11) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Menu
br: Lañser

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Date format
br: Furmad deiziad

en: String
br: Chadenn arouezennoù

en: About
br: Diwar-benn

en: Route
br: Hentad
