GraphQL (8.x-4.11) - en to my translation catalogue (19 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Article
my: ဆောင်းပါး

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Menu
my: မီနူး

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: About
my: အကြောင်း
