GraphQL (8.x-4.11) - en to ps translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Article
ps: مقاله

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Message
ps: پيغام

en: Name
ps: نوم

en: URL
ps: پته (URL)

en: Path
ps: يونلور

en: Menu
ps: غورنۍ

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Caching
ps: پټيادوي

en: Order
ps: اوډون

en: About
ps: په اړه

en: Bundle
ps: بنډل
