GraphQL (8.x-4.12) - en to bn translation catalogue (20 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Language
bn: ভাষা

en: Article
bn: আর্টিকেল

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Message
bn: বার্তা

en: Name
bn: নাম

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Menu
bn: মেনু

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Email
bn: ইমেইল

en: Url
bn: ইউআরএল

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Order
bn: ক্রম

en: About
bn: সম্পর্কে
