GraphQL (8.x-4.12) - en to sq translation catalogue (22 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Message
sq: Mesazhi

en: Name
sq: Emri

en: URL
sq: Adresa URL

en: Path
sq: Pozicioni

en: Menu
sq: Menuja

en: User
sq: Përdoruesi

en: Create
sq: Krijo

en: Expanded
sq: Shpalosur

en: Url
sq: Adresa Url

en: Published
sq: Publikuar

en: String
sq: Vargu

en: Operation
sq: Veprimi

en: About
sq: Informacione
