GraphQL (8.x-4.3) - en to bo translation catalogue (42 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Article
bo: རྩོམ་ཡིག

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Name
bo: མིང

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Date format
bo: ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Menu link
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Caching
bo: བར་གསོག་བྱེད་པ

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: String
bo: ཡིག་ཕྲེང

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Uppercase
bo: ཆེ་བྲིས

en: Server
bo: ཞབས་ཞུ་བ

en: Identifier
bo: ཨང་རྟགས

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Current user
bo: མིག་སྔའི་སྤྱོད་མཁན

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ

en: Changed date
bo: བཟོ་བཅོས་ཀྱི་དུས་ཚོད
