GraphQL (8.x-4.8) - en to uk translation catalogue (76 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Content
uk: Вміст

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: Article
uk: Стаття

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Servers
uk: Сервери

en: Edit
uk: Редагувати

en: Message
uk: Повідомлення

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Field
uk: Поле

en: Label
uk: Мітка

en: URL
uk: URL-адреса

en: Path
uk: Шлях

en: Menu
uk: Меню

en: User
uk: Користувач

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Create
uk: Створити

en: Expanded
uk: Розгорнуте

en: Date format
uk: Формат дати

en: Menu link
uk: Посилання меню

en: Creation date
uk: Дата створення

en: Published
uk: Опубліковано

en: Field name
uk: Назва поля

en: Fields
uk: Поля

en: Conditions
uk: Умови

en: Caching
uk: Кешування

en: Owner
uk: Власник

en: String
uk: Рядок

en: Image URL
uk: URL зображення

en: Order
uk: Послідовність

en: Static
uk: Статичне

en: Operation
uk: Дія

en: Validate
uk: Перевірити

en: Limit
uk: Обмежувати

en: Entity
uk: Сутність

en: Schema
uk: Схема

en: Document
uk: Документ

en: Relationship type
uk: Тип відносин

en: Uppercase
uk: Верхній регістр

en: Add server
uk: Додати сервер

en: Server
uk: Сервер

en: Identifier
uk: Ідентифікатор

en: Offset
uk: Зміщення

en: About
uk: Про модуль

en: Element
uk: Елемент

en: Route
uk: Маршрут

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Debug settings
uk: Параметри зневадження

en: Bundle
uk: Пакет

en: Current user
uk: Поточний користувач

en: Menu links
uk: Посилання меню

en: Rendered output
uk: Візуалізоване виведення

en: Explorer
uk: Провідник

en: Entities
uk: Сутності

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: Endpoint
uk: Кінцева точка

en: Create server
uk: Створити сервер

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: Changed date
uk: Дата зміни

en: Entity bundle
uk: Пакет сутності

en: Sorts
uk: Впорядкування

en: Derivative
uk: Похідний

en: Entity reference
uk: Посилання на сутність

en: Entity translation
uk: Переклад сутності

en: Entity bundles
uk: Пакети сутностей

en: Entity label
uk: Мітка сутності

en: Entity language
uk: Мова сутності

en: Attribute value
uk: Значення атрибута

en: Check access
uk: Перевірка доступу

en: The image exceeds the maximum allowed dimensions and an attempt to resize it failed.
uk: Розміри зображення перевищують максимально дозволені і під час спроби змінити розміри сталася помилка.

en: The resized image is too small. The minimum dimensions are %dimensions pixels and after resizing, the image size will be %widthx%height pixels.
uk: Змінене зображення надто мале. Мінімальні розміри становлять  %dimensions пікселів і після зміни розміру розмір зображення буде %widthx%height пікселів.

en: The image is too small. The minimum dimensions are %dimensions pixels and the image size is %widthx%height pixels.
uk: Зображення надто мале. Мінімальні розміри становлять %dimensions pixels, а розмір зображення дорівнює %widthx%height пікселів.
