GraphQL (8.x-4.9) - en to ast translation catalogue (29 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Article
ast: Artículu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Message
ast: Mensax

en: Name
ast: Nome

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Path
ast: Camín

en: Menu
ast: Menú

en: User
ast: Usuariu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Create
ast: Crear

en: Expanded
ast: Expandíu

en: Date format
ast: Formatu de la data

en: Menu link
ast: Enllaz del menú

en: Published
ast: Espublizáu

en: Field name
ast: Nome del campu

en: Caching
ast: Caché

en: Owner
ast: Dueñu

en: String
ast: Cadena

en: Order
ast: Orde

en: Operation
ast: Operación
