GraphQL (8.x-4.9) - en to bs translation catalogue (21 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Message
bs: Poruka

en: Name
bs: Ime

en: Field
bs: Polje

en: Label
bs: Oznaka

en: Path
bs: Putanja

en: Menu
bs: Meni

en: User
bs: Korisnik

en: Date format
bs: Format datuma

en: Published
bs: Objavljeno

en: Field name
bs: Ime polja

en: Fields
bs: Polja

en: Conditions
bs: Uslovi

en: Order
bs: Poredak
