GraphQL (8.x-4.9) - en to mn translation catalogue (23 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Message
mn: Зурвас

en: Name
mn: Нэр

en: Field
mn: Талбар

en: Path
mn: Зам

en: Menu
mn: Цэс

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: Expanded
mn: Дэлгэгдсэн

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: Url
mn: Хаяг

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: String
mn: Тэмдэгт

en: Order
mn: Дараалал

en: Current user
mn: Одоо байгаа хэрэглэгч
