GraphQL (8.x-4.9) - en to ne translation catalogue (27 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Article
ne: लेख

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: URL
ne: यूआरएल

en: Path
ne: मार्ग

en: Menu
ne: मेनु

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Create
ne: सिर्जना

en: Expanded
ne: विस्तारित

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: About
ne: बारेमा

en: Route
ne: मार्ग

en: Bundle
ne: पोका

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
