GraphQL (8.x-4.9) - en to sl translation catalogue (28 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Article
sl: Članek

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Name
sl: Ime

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Path
sl: Pot

en: Menu
sl: Meni

en: User
sl: Uporabnik

en: Expanded
sl: Razširjeno

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Menu link
sl: Povezava menija

en: Published
sl: Objavljeno

en: Field name
sl: Ime polja

en: Caching
sl: Predpomnjenje

en: Owner
sl: Lastnik

en: String
sl: Niz

en: Order
sl: Vrstni red

en: About
sl: O modulu

en: Current user
sl: Trenutni uporabnik
