GraphQL Compose Configs (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Language code
fa: کد زبان

en: Configuration name
fa: نام پیکربندی
