GraphQL Compose Configs (1.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Configuration name
eu: Konfigurazio izena
