GraphQL Compose Configs (1.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Configuration name
hu: Beállításnév
