GraphQL - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Language
el: Γλώσσα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: CSS class
el: Κλάση CSS

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Allow
el: Επιτρέπεται

en: Entity
el: Οντότητα

en: Link title
el: Τίτλος συνδέσμου
