GraphQL - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Language
fr: Langue

en: Preview
fr: Aperçu

en: CSS class
fr: Classe CSS

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Allow
fr: Autoriser

en: Entity
fr: Entité

en: Base URL
fr: URL de base

en: Link title
fr: Titre du lien

en: The CSS class to apply to the link.
fr: La classe CSS à appliquer au lien.

en: The unique ID of the node.
fr: L'identifiant (ID) unique du nœud.
