GraphQL - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: CSS class
lv: CSS klase

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Allow
lv: Atļaut

en: Entity
lv: Entītija

en: Base URL
lv: Bāzes URL

en: The CSS class to apply to the link.
lv: CSS klase kuru pievienot saitei
