GraphQL - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Language
be: Мова

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Allow
be: Дазволіць

en: Entity
be: Сутнасць

en: The CSS class to apply to the link.
be: Назва CSS класа для умацаваньня да спасылкі.
